logo_musiczine_nl

Zoek artikels

Volg ons !

Facebook Instagram Myspace Myspace

best navigatie

concours_200_nl

Inloggen

Onze partners

Onze partners

Laatste concert - festival

Deadletter-2026...
Stereolab

Bass Drum of Death - Stevige catchy rock’n’roll

Geschreven door - Masja De Rijcke -

De opener van de avond was MAZE. Een Vlaamse postpunkband. Jong gitaargeweld van eigen bodem die ons een krachtig setje heeft voorgeschoteld. Zij wisten ons ongetwijfeld al in de juiste mood te brengen voor de hoofdact van de avond.

In de MOD- club wist het Amerikaanse trio Bass Drum of Death ons volledig van onze sokken te blazen. Verscholen onder zijn lange haren vuurde zanger/gitarist John Barret enkele stevige gitaarriffs op ons af. Een mooie mengeling van uptempo catchy rock’n’roll en grunge werd door de boxen gejaagd. Zonder er al te veel woorden aan vuil te maken lieten zij ons een uur lang headbangen op hun stevige setlist.
Aan de juiste sfeer was er die avond alleszins geen tekort! De band die gevormd is in 2008 heeft ondertussen al 3 studio albums op hun naam staan, de debuutplaat ‘GB City’, het gelijknamige album ‘Bass Drum Of Death’, waarop onze persoonlijke favoriet “Crawling After You” terug te vinden is, en hun laatste nieuwe baby ‘Rip This’.  
Laten we er nog maar even bij zeggen dat de band zijn naam zeker niet gestolen heeft en er voor kon zorgen dat we er maar niet genoeg van konden krijgen. Wij hopen alvast dat zij ook de Belgische Festivalzomer dit jaar even onveilig komen maken, dan zijn wij alvast terug van de partij.

Organisatie: Muziekodroom, Hasselt

Aanvullende informatie

  • Band Name: Bass Drum of Death
  • Datum: 2014-11-18
  • Concertzaal: Muziekodroom
  • Stad (concert): Hasselt
  • Beoordeling: 0
Gelezen: 1043 keer