logo_musiczine_nl

Cactus Club, Brugge - concerts

Cactus Club, Brugge - concerts 2026 18-01 Xink (ism Stricto Tempo) (new date) 19-01 Lydia Lunch & Marc Hurtado play Suicide (+ the songs of Alan Vega) 23-01 Axelle Red (ism Stricto Tempo) 24-01 Nah Mean, NewYear celebration (Org: Do vzw) 28-01 Nicolas…

Zoek artikels

Volg ons !

Facebook Instagram Myspace Myspace

best navigatie

concours_200_nl

Inloggen

Onze partners

Onze partners

Laatste concert - festival

Shame
Hooverphonic - ...

Jerry Fish - Een 'Celebrate' van het leven

Geschreven door - -

Jerry Fish - Een 'Celebrate' van het leven

Jerry Fish (*****), de frontman van An Emotional Fish , scoorde in de jaren 90 een nu nog steeds veel gehoorde indie hit, “Celebrate”. Sindsdien was het hier stil rond deze artiest … Nochtans heeft hij allesbehalve stil gezeten. Sinds 2020 organiseren Jerry Fish en MayKay 'Hi, How Are You Day' in Dublin, Ierland, een viering van het leven, de muziek en de erfenis van Daniel Johnston. 'Dreaming of Daniel' is een studioalbum en een waar liefdeswerk, geproduceerd door Jerry Fish en Cian Boylan, opgenomen in de Camden Studios Dublin.
In het gezellige en goed vol gelopen Djingel Djangel in Antwerpen presenteerde Jerry Fish in een breed palet zijn 'Celebrate' van het leven.

Jerry Fish is een charismatische klasse entertainer die zijn publiek letterlijk mee neemt in zijn verhaal. Uiteraard wordt teruggegrepen naar het album 'Dreaming of Daniel', waarbij je die geest van Daniel Johnston ziet boven komen. Ook ander werk komt aan bod.
Hij wordt geruggesteund door zijn meesterlijk solerende pianist en mede kompaan Cian Boylan. Hij zorgt voor een danspartijtje en zwaait met de armen rond, als de golven van de zee; of hij nodigt koppels uit tot een slow bij een ballad.
Het toont aan hoe Jerry zijn publiek voortdurend triggert en hen, maar ook zichzelf, geen seconde rust gunt. Opvallend toch.
Het komt al te vaak voor als een artiest, die veel mensen kennen door zijn werk bij een bekende band, een solo optreden brengt, de fans staan te wachten op die ene hit van hun favoriete band. Hier reageerde het publiek op elke song even enthousiast, wat natuurlijk mede ligt aan het niet aflatende charisma van Jerry zelf.
Wat binnen die context ook boven komt, is die typische Ierse mentaliteit, wat zorgt op zijn beurt voor een tot de verbeelding sprekende volks sfeertje, dat deugd doet aan je hart, en waarop je doodgewoon niet stil kunt blijven staan. 
Jerry Fish profileerde zich in Djingel Djangel als een top gastheer, die zijn publiek continu betrekt bij de set en het ook vaak gaat opzoeken. Ook al passeren er wel songs van An Emotional Fish, en was “Celebrate” een zekere apotheose binnen de set.
Het was een emotionele en feestelijke avond van Jerry-Cian in een venijnig klinkend sausje.

De dierbare geliefden van Jerry Fish worden gerespecteerd en weet iedereen persoonlijk aan te spreken. Want ondanks pijn en smart is de beste manier om met verlies om te gaan, voluit genieten van wat het leven je te bieden heeft. Een 'Celebrate' van het leven, in alle vormen, negentig minuten lang. Klasse zondermeer!

Pics homepag @Wendy Vanleeuw

Organisatie: Djingel Djangel, Antwerpen + JAMUZZI vzw

Aanvullende informatie

  • Band Name: Jerry Fish
  • Datum: 2025-04-18
  • Concertzaal: Djingel Djangel
  • Stad (concert): Antwerpen
  • Beoordeling: 9
Gelezen: 932 keer